بدنه اخبار

جلسه

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان

با حضور مهندس رسولی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان ،حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ،معاونین و مدیران شعب ، جلسه شورای مدیران ، روز چهارشنبه مورخه 1402/2/20 در محل سالن شهید حیدری این بنیاد برگزار گردید.

ابتداحجت الاسلام فرهادی بیان داشت : تلاش و کوشش مدیران ما و واحد‌های تابعه موجب گسترش تعاملات و ارتباطات بیشتر می شود که به یقین نتایج مطلوبی در بر خواهد داشت وباید با تلاش مضاعف موجبات رضایت بیش از پیش مردم را فراهم نماییم.

وی افزود: مسأله حس مسئولیت را باید جدی تر بگیریم یعنی همان مسئولیت پذیری، بنا بر حدیث شریف و منقول از  پیامبر اکرم (ص)که می فرماید: کلکمْ راعٍ، وَ کلکمْ مَسْؤُولٌ عَنْ رَعِیتِهِ

یعنی (هر کدام از شما مسئول هستید و درباره افرادی که به سخن شما گوش می‌دهند بازخواست خواهید شد) پس باید از توانایی و تخصصی که خدای متعال به شما عطا کرده به نحو احسن استفاده نمایید.

حجت الاسلام فرهادی درباره حساب 100 گفت: حساب 100 امام(ره)  شالوده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و یکی از نمونه های بارز و مهم دیدگاه والای امام راحل به شمار می رود پس باید افتخار کنیم که در چنین نهاد مقدسی خدمت میکنیم

وی افزود:حساب 100حضرت امام(ره) یک ساختار شیشه ای و مشخص دارد و آنهم خدمت به محرومین است وبنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کنار فعالیتهای عمرانی ، در حوزه های فرهنگی به خوبی درخشیده و کارنامه موفقی داشته است.

سپس مهندس رسولی گفت : خدا را شکر که فعالیت ما در نهاد مقدس و انقلابی بنیاد مسکن است ، این به عنوان یک فرصت است برای خدمت به مردم و محرومین و باید این فرصت را غنیمت بشماریم.

وی ادامه داد : یکی از مهمترین سرمایه های هر سازمانی نیروی انسانی است و باید از این سرمایه ها حمایت نموده و به آنها انگیزه بدهیم، همچنین باید سعی کنیم روحیه قدر شناسی را در خودمان تقویت نماییم

وی خاطرنشان کرد: باید جلسات شورای مدیران ، خروجی مثبت داشته باشد و نقاط ضعف و قوت به طور جدی مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه هر یک از معاونین و مدیران شعب ،گزارشی از آمار و عملکردکارهای انجام شده را ارائه نمودند ودرباره مشکلات و موانع حوزه کاری خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.