بدنه اخبار

مراسم میلاد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان 

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) ، با حضور حجت الاسلام فرهادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، کارکنان بنیاد استان ، شعبه سنندج و امور ماشین آلات ، مراسمی روز سه شنبه مورخه 1402/3/9 در نمازخانه این اداره برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام فرهادی ضمن تبریک میلاد مبارک و نورانی هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت و همچنین دهه مبارک کرامت ، طی سخنانی گفت:مقام رضایت یکی از مقام هایست که بندگان خالص خداوند به این مقام می رسند.

وی افزود:همه خوبی های انسان یک طرف ، همه اطاعت هایی که انسان از خداوند متعال دارد و همه امر و نهی هایی که اجرا می کند یک طرف، رضایت از قضای الهی هم یک طرف و اینجاست که مشهورترین لقب امام هشتم ، رضا است زیرا که او به خداوندی خدا درآسمانش و به رسالت رسول الله و ائمه اطهار (علیهم السلام) در زمینش راضی بود.

حجت الاسلام فرهادی درباره سخن گفتن بدون عمل گفت : یکی از آسیبهای فردی اینست که افعال و کردار بعضی از انسانها با کلام او هماهنگ نیست، گفتار نیک اگر همراه با عمل باشد بسیار زیباتر  است ولذا باید از شعار دادن بپرهیزیم و بیشتر سعی کنیم عمل نماییم

در ادامه مراسم به میمنت این روز خجسته ، به 3 نفر از همکارانی که نام آنها مزین به نام مبارک رضا  است به قید قرعه هدایایی تقدیم گردید، همچنین به قید قرعه به 8 نفر از کارکنان هدایایی تقدیم شد